Народний депутат від НУНС Тарас Стецьків, який зараз балотуэться до Ради як самовисуванець по в/о №117 (Львів) висловляє сум і жаль з приводу нещодавньої “надто емоційної” заяви Арсенія Яценюка на його адресу.

Свій вибір мажоритарного способу балотування він пояснює тим, що зобов'язаний підтвердити вотум довіри, яку йому висловили саме в цьому окрузі у 2002р.

“Натомість новопризначені лідери опозиції, внаслідок кабінетних домовленостей, висунули по Франківському ВО у Львові, як, зрештою, й по багатьох галицьких округах, інших кандидатів, яких підібрали за невідомими ні мені, ні виборцям (на зустрічах з ними я постійно цікавлюся цим) критеріями”, - говорить депутат.

Незважаючи на це, за його словами, він не має жодних персональних образ на лідерів списку об’єднаної опозиції.

“І тому і раніше, і зараз я не змучуюсь публічно закликати підтримати на цих виборах партійні списки однієї із трьох опозиційних колон – ВО «Батьківщина», «Удар» чи «Свободу». Впевнений, у майбутньому парламенті ми пробачимо один одному емоції виборчої кампанії і обов’язково будемо у складі єдиної опозиційної коаліції українських сил”, - говориться в заяві Стецьківа, що його розміщено на сайті “Народної самооборони”.